[section bgcolor=”#f9f9f9″ padding=”5px 0 0px 0″ border=”1px solid #ececec” parallax=”false”]

[gap height=”10″]

Mitsubishi Klima Yetkili Servisi

0232 0000000

[gap height=”0″]

17 yıllık deneyimimiz ile İzmir’de Dünyanın lider klima markası Mitsubishi klimaların Yetkili servis hizmetini sunuyoruz. 2016’da internet sitemizi yenileyerek müşterilerimize daha hızlı ve ulaşılabilir hizmet sunmayı hedefledik.

[/section]

[section bgcolor=”#ffffff” padding=”50px 0 30px 0″]

[two_third]
[separator headline=”h3″ title=”Klima Bakımı”]

Klima cihazlarının temel işlevi, maksimum performans ve verimle ortamın sıcaklık değerlerini istenilen düzeyde sabit tutmaktır. Ancak; kullanım ile cihazların iç ve dış ünite serpantin (ısı değiştirici) yüzeylerinde, iç ünite filtrelerinde biriken kir ve toz, ısı transferini olumsuz etkiler. Sistemde verim düşümünün yaşanmaması, aşırı zorlanmadan dolayı arızaların oluşmaması için bakımlarının zamanında yapılması gerekir. Verim düşmesi, enerji sarfiyatının önemli oranda artmasına neden olur. Bu işlemlerin konutlar, bürolar, banka şubeleri, mağazalar, vb. gibi yaşam birimlerinde yaz başlangıcında ve kış başlangıcında olmak üzere yılda ortalama iki kez yapılması tavsiye edilir.

Bakımda Yapılması Gereken İşlemler:

Yukarıda belirtilen bakım periyodunun dışında azami 15 günlük periyotlarda cihaz filtrelerinin eğer mümkünse ılık basınçlı su ile veya basınçlı hava ile temizlenmesi gereklidir. Eğer cihazlarda (özellikle kanallı klimalarda) kullanılan filtreler elyaf esaslı ise, filtrelerin kullanımı ve ortama bağlı olarak yaklaşık 4 ila 6 aylık periyotlarda yenisi ile değiştirilmesi tavsiye edilmektedir.
[gap height=”10″]

[separator headline=”h3″ title=”Klima Tamir ve Onarım”]

İzmir Yetkili Klima Servisi olarak garanti ile klimalarınızın tamir ve onarımını yapıyoruz. Bir süre sonra klimalarda performans düşüklüğü, düzgün çalışmama, su akıntısı, tam ısıtmama, düzgün soğutmama, çeşitli ses ve gürültü çıkarma gibi bazı sorunlar meydana gelebiliyor. 16 yıllık deneyimli kadromuz ile size hizmet veriyoruz.

Klima tamiri gerektirebilecek parçalar:

[gap height=”10″]

[separator headline=”h3″ title=”Klima Montaj Servisi”]
Klima Montaj Servisimiz; klimanızın montaj ve demontaj işlemlerini deneyimli kadromuzla titizlikle sağlanmaktadır. Her marka klimanızın montaj ve demontaj işlemlerini en hızlı ve en kaliteli şekilde İzmir’in tüm ilçelerinde yapmaktayız.

Klima montajının önemi şudur; klimanızdan beklenen verimi elde edebilmeniz, en yüksek performans ve tasarruf açısından iklimlendirme sürecinin en önemli aşamasıdır. Montajın doğru yapılması klimanızın kullanım ömrü boyunca verimle çalışmasını sağlar. Montajın belirlenen standartlar içerisinde yapılmaması, olumsuz durumlar yaratabilir. Bu yüzden klima servis çalışanları sürekli eğitimden geçerek bu işte uzmanlaşmış ekiplerden oluşmalıdır. Klima montajınız, eğitimli profesyonel teknik servis ekibimiz tarafından garanti kapsamında yapılmaktadır.

[/two_third]

[one_third_last]
[member name=”Klima Bakımı” role=”mitsubishi klima servisi izmir” img=”https://www.mitsubishiklimaservisiizmir.com/wp-content/uploads/2017/05/s1.jpg”]Bu işlemlerin konutlar, bürolar, banka şubeleri, mağazalar, vb. gibi yaşam birimlerinde yaz başlangıcında ve kış başlangıcında olmak üzere yılda ortalama iki kez yapılması tavsiye edilir.[/member]
[gap height=”30″]
[member name=”Klima Tamir ve Onarım” role=”mitsubishi klima servisi izmir” img=”https://www.mitsubishiklimaservisiizmir.com/wp-content/uploads/2017/05/2-1.jpg”]İzmir Mitsubishi Yetkili Klima Servisi olarak garanti ile klimalarınızın tamir ve onarımını yapıyoruz.[/member]
[gap height=”30″]
[member name=”Klima Montaj Servisi” role=”mitsubishi klima servisi izmir” img=”https://www.mitsubishiklimaservisiizmir.com/wp-content/uploads/2017/05/3-1.jpg”]Klimanızdan beklenen verimi elde edebilmeniz, en yüksek performans ve tasarruf açısından iklimlendirme sürecinin en önemli aşamasıdır. Montajın doğru yapılması klimanızın kullanım ömrü boyunca verimle çalışmasını sağlar. [/member]

[/one_third_last]

[/section]